درباره ما

جهت مشاوره ، باما در ارتباط باشید :

09024929213 | 09398370112

درباره ما

مشاور املاک پرند مسکن با سابقه طولانی در زمینه ملک و املاک آماده ارائه خدمات در کلیه تخصص‌های مورد نظر شما می باشد. مشاور املاک پرند‌ مسکن انتظار شما را از هر آنچه که از یک مشاور املاک انتظار دارید برآورده خواهد کرد و به شما تضمین یک انتخاب رضایت‌بخش را می‌دهد.مشاور املاک پرند آماده خدمات‌دهی به طیف گسترده‌ای از افراد با بودجه های متفاوت می‌باشد. همچنین می توانید با خیال راحت، خرید،  اجاره خانه‌های لوکس و خاص خود در املاک پرند و سایر کارهای مربوط به املاک خود را نیز به مشاور املاک پرند مسکن بسپارید. در اینجا سعی می‌کنیم چندی از خدمات مشاور املاک پرند را به تفصیل بیان کنیم تا بیشتر و بهتر با خدمات مشاور املاک پرند مسکن آشنا شوید.

برای ارتباط با مشاورین املاک پرند مسکن با ما تماس حاصل فرمایید:   09398370112 | 09024929213

آدرس : پرند - فاز 2 - چهارباغ

ایمیل : parandmaskaan@gmail.com  

مشاور املاک پرند مسکن

مشاوره اجاره

شاید فکر کنید که اجاره مکان نیازی به مشاوره ندارد و بسته به میزان سرمایه خود می­توانید مکان مورد نظر خود را رهن و یا اجاره کنید؛اما ناگفته نماند که مشاوران املاک نیز مانند هر کار دیگری نیاز به تخصص و اطلاعات خاص خود دارد. اگر قبل از اجاره منزل و یامحل کار خود از مشاوره اجاره بهره‌مند شود، مطمئناً انتخاب بهتری خواهید داشت و بهتر درک می کنید که چه مکان‌هایی با چه شرایطی مناسب  با سرمایه تان  برای شما‌‌مناسب تر است. چه بسا  بتواند مکان مورد نظر خود را نیز با هزینه کمتری تهیه کنید. آشنایی بااصطلاحات اجاره نامه خالی از لطف نیست.

قرارداد اجاره : توافقی دو جانبه است که طبق آن اجاره کننده برای مدتی معین، مالک مالی میشود که متعلق به اجاره دهنده می ­باشد.   

مستاجر: اجاره ‌کننده

موجر: اجاره دهند

عین مستاجر : مورد اجاره (چیزی که اجاره می‌شود).

مال‌الاجاره: اجاره بها 

سرقفلی: سرقفلی حقی معنوی است که در کاربری‌های تجاری برای ادامه کار در همان ملک به مستأجر منتقل می شود و از اموال غیرمنقول تبعی به حساب می آید.

اجرت‌المثل : هزینه و بهای یک کالا یا هر چیز دیگری است که بر اساس کالای مشابه بدون در نظر گرفتن نظر طرفین قرارداد تعیین میشود.

اجرت المسمی : هزینه و بهایی است که طرفین قرارداد بر سر آن به توافق می رسند.

مشاور املاک پرند مسکن در این زمینه نیز با حضور افراد با تخصص مناسب اماده خدمت رسانی به شما می باشد.

خرید و فروش املاک پرند

خرید و فروش ملک همواره استرس و دلشوره برای خریداران و فروشندگان ملک به همراه داشته است چرا که هزینه ملک بسیار بالا بوده وچه بسا بسیاری از افراد تا آخر عمر خود نیز نتوانند صاحب منزل و یا محل کار خود شوند. همین هزینه گزاف ملک باعث شده است که در زمان خرید و فروش ملک استرس زیادی به افراد وارد شود. لذا مشاوره در خصوص خرید و فروش با مشاورین املاک پرند انتخاب را برای افراد آسان تر می‌کند و علاوه بر آن باعث می‌شود که انتخاب بهتری داشته باشند تا هم سرمایه خود را حفظ کنند و هم ملک منتخب آن‌هااز هر نظر مورد پسندشان باشد. جا دارد با برخی از اصلاحات این بحث نیز آشنا شویم :

کالای فروخته شده در قرارداد خرید و فروش (مَبیع) مینامند و به فروشنده (بایع) گفته میشود. و به پول یا بهای آن چیزی که فروخته  می‌شود (ثمن یا عِوض) و به خریدار (مشتری) گفته می‌شود.

مهم‌ترین اصلی که در تمامی قراردادها موردتوجه می‌باشد، اراده طرفین می‌باشد. چنانچه در یکی از قراردادها اثبات شود که یکی ازطرفین با اراده و خواست قلبی خود این قرارداد را امضا نکرده باشد ، قرارداد به مشکل بر می‌خورد. این نکته و سایر نکات مورد نیازشما در املاک پرند مسکن به شما ارائه می شود.

مشاور املاک پرند

مشاوره حقوقی

در یک مشاوره حقوقی در واقع شما خود را بیمه می کنید. درست متوجه شدید بیمه شدن در یک قرارداد به منزله پیشگیری از اتفاقاتی است که در آن قرارداد پیش بینی شده است و شاید شما در ابتدای کار به عواقب احتمالی مفاد قراردادی که امضا می‌کنید نباشید و یاحتی خوش‌بینانه به آن قرارداد نگاه کنید و به سادگی از کنار مفاد آن عبور کنید. مشاوره حقوقی به شما این امکان را می‌دهد که با خیال راحت قراردادتان را تنظیم کنید و آن را به نفع خود تغییر دهید. چرا که در بسیاری موارد اگر از قوانین حاکم اطلاع نداشته باشید، ممکن است ضررهای جبران ناپذیری به شما وارد شود. مشاوره حقوقی در مشاور املاک پرند مسکن به شما حتی در مواردی چون چگونگی ارائه اظهارنامه، اقدام مناسب در مواجهه با موارد مجهول المالک،  قوانین حاکم بر املاک مشاع و افراز ، تفکیک املاک ، اقدام مناسب درمقابل تصرف عدوانی ، املاک نیز کمک می کند.

اظهارنامه : هر کس می‌تواند قبل از تقدیم دادخواست ،حق خود را به وسیله اظهارنامه از دیگری مطالبه نماید مشروط بر اینکه موعدمطالبه رسیده باشد.) پس اظهارنامه در مسائل یا دعاوی حقوقی وسیله ایست برای بیان اظهارات خود به طرف مقابل