خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند 154 بازدید

خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند

خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند

09398370112 _ 09024929213

املاک پرند؛ پیشنهاداتی برای خرید مسکن ارزان قیمت

اگر برای اولین بار قصد خرید خانه دارید افزایش قیمت خانه میتواند دلسرد کننده باشد. اما هنوز هم راه هایی هستند که با کمک آنها خرید خانه و آن هم با قیمت های مناسب ممکن می شود. در حالی که خانه دار شدن در اغلب کلانشهرها برای بسیاری از متقاضیان مسکن در حد رویا و آرزو است املاک پرند تهران و به خصوص مسکن های مهر و مسکن های ملی شانس خرید مسکن ارزان و مدرن را با بهترین شرایط برای هموطنان مرکز کشور بالا می برند. املاک پرند ضمن آنکه انتخاب های متنوعی پیش روی خریداران خانه قرار می،دهند دارای طیف قیمت منعطف هستند و با بودجه های گوناگون در این منطقه می توان صاحب مسکن شد.

خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند

پیشنهاداتی برای خرید مسکن ارزان در شهر پرند تهران به سبب گستردگی شهر، تنوع مسکن زیاد .است در این مناطق مسکن هایی با قیمتهای متفاوت برای خرید وجود دارد. اما راه هایی هستند که به شما کمک میکنند با قیمت های بسیار مناسب هم بتوانید مسکن خریداری کنید. از جمله:

• منطقه جستجوی خود را گسترش دهید. اگر توانایی
خرید مسکن در محله خاصی را ندارید که می خواهید در آن زندگی کنید جستجوی خود را گسترش دهید. می توانید گزینه مقرون به صرفه تری را در دیگر مناطق و شهرها پیدا کنید قطعا شهرهای تازه تاسیس و از جمله شهر پرند شانس خرید مسکن ارزان را بالا می برند.

• به دنبال خانه هایی باشید که فروش آنها کم است.
فروشندگانی که خانه هایشان برای مدتی در بازار مانده
است ممکن است مایل به فروش آنها با قیمت های
کمتر باشند حتی اگر خانه ای با قیمت پایین تری در
فهرستهای فروش قرار نگرفته ،باشد، با پیشنهادی در
حد بودجه ای که دارید میتوانید شانس خود را امتحان کنید چرا که اگر فروشنده پیشنهاد معقولی دریافت نکرده ،باشد به جای صبر بیشتر ممکن است از پیشنهاد شما استقبال کند. انتخاب خانه هایی که بخشی از کار آنها باقی مانده است و تکمیل نشده اند نیز گزینه های مناسبی برای خرید ارزان خانه هستند.

• در نظر داشته باشید واحدهایی که در طبقات آخر هستند و یا واحدهای بلوکهایی با امکانات کمتر همچون بلوکهای فاقد آسانسور در مقایسه با دیگر واحدها ارزان تر هستند.

•از راهنمایی های املاکی های معتبر و موفق کمک بگیرید.

• خانه هایی که دارای وام و بدهی به دولت هستند را طبیعتاً ارزان تر از سایر خانهها میتوان خریداری کرد. چرا که مبلغ وام و بدهی را از ارزش مسکن میتوان کم
و بعدها به مرور زمان به صورت اقساطی پرداخت کرد. همچنین مسکن هایی که به درخواست فروشنده به صورت فوری فروخته میشوند زیر قیمت واقعی آنها به فروش میرسند و با مبالغ مناسب می توان آنها را خریداری کرد. خانه هایی که سلب مالکیت شده اند و یا به دلایلی مصادره شده و توسط دولت به فروش میرسند به شرطی که به صورت کاملاً قانونی خریداری شوند گزینه های مناسبی برای خرید مسکن ارزان هستند.به جای آنکه انتخاب شما خانه های بزرگ و مجهز باشد با انتخاب و خرید یک خانه کوچکتر و نقلی با بودجه های کمتر میتوانید صاحب خانه شوید.


خرید و فروش املاک پرند

املاک پرند فاز ۰ تا ۶
بسیاری از متقاضیان مسکن برای رهایی از ارقام نجومی قیمت مسکن به شهرهای اطراف تهران هجوم آوردهاند در این میان املاک پرند به خوبی توانسته اند بسیاری از هموطنان را صاحب خانه کنند. اما پیش از آنکه به نرخ مسکن و جزئیات قیمت املاک پرند در فازهای ۰ تا ۶ بپردازیم بهتر است مختصرا با این فازها آشنا شویم شهر پرند با وسعت ۱۷ هزار هکتار در حقیقت بخشی از شهرستان رباط کریم است که تا ماهشهر کرج کشیده شده است. فاصله پرند تا تهران ۳۰ کیلومتر میباشد و در حقیقت پرند در ضلع جنوب غربی استان تهران واقع شده است. این شهر تازه تاسیس از ۷ فاز تشکیل شده است با این حال در حالت کلی میتوان آن را به دو بخش صنعتی و مسکونی تقسیم کرد. در فازهای صفر و یک شهر پرند خانه ها معمولاً به دو صورت شخصی ساز و ویلایی ساخته شده اند. بنابراین تقریباً خبری از برجهای آسمان خراش و ساختمان های آپارتمانی وجود ندارد به همین علت قیمت مسکن در این مناطق در مقایسه با دیگر فازهای شهر پرند گران تر است. این دو فاز با هم جمعاً ۱۸۰ هکتار مساحت را در بر میگیرند جمعیت در این منطقه کم و امکانات رفاهی و شهری در مقایسه با دیگر مناطق بیشتر است و این امر از احداث زودتر آنها ناشی میشود فاز ۲ پرند با مساحت ۱۷۳ هکتار نیز بیشتر از خانه های ویلایی ساخته شده است. فاز ۳ پرند با مساحت ۲۵۰ هکتار به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم میگردد مهمترین تفاوت این فاز با فازهای ۰ ۱ و ۲ پرند در بافت شهری آن می باشد چرا که در بخش شمالی اغلب خانه ها دارای ساخت ویلایی هستند. در صورتی که در بخش جنوبی پروژه های مسکن مهر کلید خورده اند. مهمترین پروژه های مسکن مهر شهر پرند در فاز ۴ کلنگ خورده اند؛ البته تا فازهای بعد ادامه پیدا کرده اند. به طوری که در این شهر تقریباً حدود ۸۷ هزار واحد مسکن تحویل داده خواهد شد. بنابراین با صحبت هایی که شد باید تاکنون دریافته باشید که هرچه به سمت فازهای ۵ و ۶ میرویم بافت شهر پرند بیشتر شکل آپارتمانی و مسکن مهر به خود می گیرد. همچنین هرچه به این سمت حرکت می کنیم میزان امکانات شهری و رفاهی کمتر است چرا که هنوز همبخشی از فازهای ۵ و ۶ در دست ساخت می باشند و اجرای آنها به اتمام نرسیده است به طور مثال عدم آسفالت برخی از خیابانها و پیاده روها و نبود خدمات شهری همچون زباله ،دانها خدمات امدادی و اورژانسی فروشگاه و مرکز خرید و….

خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند

نمایی از املاک پرند؛ املاک پرند کوزو فاز ۵ برخی از مزایا امکانات شهری و رفاهی شهر پرند از بهترین مزایای سکونت گزیدن در شهر پرند این است که فرصتهای شغلی زیادی در این منطقه پیش روی افراد است. چرا که شهرک های صنعتی و پروژه های عظیم در حال ساخت بسیاری در این منطقه وجود دارد. مسئله مهم دیگر این است که در شهر پرند آلودگی هوا و ترافیک به عنوان دو معضل مهم در کلانشهرها وجود ندارد اما مهمتر اینکه قیمت مسکن بسیار مناسب میباشد و بهترین واحدهای آپارتمانی را با اختلافهای چشمگیری نسبت به قیمت مسکن در کلان شهرها میتوان خریداری نمود. شهر پرند ضمن آنکه در مجاورت فرودگاه امام خمینی قرار دارد از امتیاز مترو و حمل و نقل ارزان هم برخوردار است به علاوه این شهر در نزدیکی شهرهای مهم اطراف قرار گرفته است و به واسطه وجود راه های ارتباطی و آزادراه های مهم رفت و آمد به شهرهای مجاور آسان است. از مهمترین مراکز آموزشی فعال در این شهر می توان به دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور اشاره کرد. شهر پرند از نظر امکانات تفریحی نیز در سطح بسیار خوبی بوده و حتی نسبت به بسیاری از شهرهای همجوار برتری دارد. در این شهر فرصت های تفریحی زیادی از جمله سرزمین ،ایرانیان محیطهای ورزشی همچون مکانهای اسب ،سواری پیست اتومبیلرانی و پیست موتور سواری و ... وجود دارد. همچنین از آثار تاریخی سهم کافی دارد؛ چرا که بنای قلعه سنگی به عنوان یکی از بزرگترین و معروفترین آثار تاریخی در این شهر واقع است.

قلعه سنگی در شهر پرند.

خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند

قیمت مسکن در فازهای ۰ تا ۶ پرند

اگر بخواهیم یک برآورد کلی از قیمت مسکن و املاک پرند داشته باشیم باید بدانید که ارزان ترین املاک پرند در فازهای ۴ تا ۶ قرار دارند و از نوع مسکن مهر و مسکن ملی میباشند اما قیمت دقیق هر واحد آپارتمانی مستقیماً از خصوصیات آن تاثیر می پذیرد. به طور مثال متراژ زیر ،بنا امکانات واحد، امکانات در نظر گرفته برای بلوک مورد نظر موقعیت ساختمان و پروژه مد نظر و غیره همگی در قیمت آپارتمانها دخیل هستند. بیشترین قیمت نیز همانطور که اطلاع دارید مربوط به مسکنهای شخصی ساز و ویلایی می باشد. زیرا متراژ زیربنای بیشتری داشته و در کل کیفیت و امکانات بیشتری نسبت به مسکن های ملی دارند. ساخت و ساز در پرند هنوز به اتمام نرسیده و برخی واحدها و ساختمانها نیمه ساز هستند. با این حال فروش آنها در دستور کار قرار میگیرد و فرصت خوبی برای خرید ارزان مسکن در اختیار خریداران قرار می دهند. از طرفی آپارتمانها به لحاظ ساختاری بسیار متنوع هستند و بسته به میزان پیشرفت و امکانات آنها قیمت گذاری میشوند اما در حالت کلی قیمت مسکن در شهر پرند بسیار مناسب است. بنابراین بسیاری از متقاضیان مسکن میتوانند امیدوار باشند که در این نقطه از کشور بتوانند صاحب بهترین مسکن ها شوند.

پروژه کوزو املاک پرند فاز ۶

برخی از بهترین و مهمترین پروژه های مسکن ملی


املاک پرند

در شهر پرند به دلیل وسعت زیادی که این شهر دارد پروژههای ساختمانی و عمرانی مهمی اجرا شده اند و یا در دست اجرا هستند مهمترین پروژه های مسکن مهر و مسکن ملی شهر پرند در فازهای ۴ تا ۶ ساخته شدهاند. از جمله آنها میتوان به پروژه کوزو در فاز ۵ و ۶ پرند اشاره کرد پروژه کوزو یک پروژه ایرانی ساخته شده توسط شرکت معتبر کوزو ترکیه میباشد و شهرک آفتاب (کوزو۵) و شهرک آسمان (کوزو۶) را شامل می شود پروژه کوزو به لحاظ معماری متفاوت بنا شده است و همین امر باعث شده متقاضیان مسکن به خوبی از آن استقبال کنند. املاک پرند کیسون نیز پروژه مهم دیگری در فاز ۶ شهر پرند .است پروژه کیسون در شهر پرند خود ۱۰ فاز را تشکیل میدهد این پروژه به عنوان یکی از عظیم ترین پروژههای شهر پرند شناخته می.شود. به طوری که حدود ۱۶۰۸۰ واحد مسکونی را شامل است و نقش مهمی در تامین خانه متقاضیان مسکن دارد.

بهسازه پارت سازه ،قشم پایا سازه پاسارگاد، سرعت خانه ساز سی-بن-سازه مهر ،هساکو، تک ایستای جنوب صبا آرمه ،بتن اپتوک ،صنعت تیوا یگان سازه،امسا تامین ایستا جنوب،بنیان عمران پارس تعاونی مسکن ،ارتش ،ابصار، متخصصان مهاجر ایرانی و... نیز برخی دیگر از پروژه های مسکن مهر در شهر پرند هستند.

بهترین فاز برای سرمایه گذاری در شهر پرند

با توجه به وضعیت رو به رشدی که در شهر پرند مهیا شده بسیاری از سرمایه گذاران در حیطه مسکن این نقطه را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند. در پاسخ به سوال بهترین فاز برای سرمایه گذاری در شهر پرند کدام نقطه است قطعاً پاسخهای متفاوتی میتوان داشت. چرا که شهر پرند بسیار گسترده بوده و سرمایه گذاران بر اساس شرایط خود میتوانند نقاط مختلفی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند. حتی واحدهای نیمه ساز و بلوکهای تکمیل نشده برای سرمایه گذاری در شهر پرند گزینههای مناسبی هستند. چرا که با تکمیل هر کدام از واحدها میتوان ارزش سرمایه گذاری را بالا برد از طرفی سرمایه گذاری در شهر طولانی مدت نیز قطعاً سودآور خواهد بود.ارزش منطقه پرند به مرور زمان افزایش پیدا میکند و بدون شک در آینده ای نه چندان دور قیمت مسکن در پرند هم افزایش پیدا خواهد کرد.

سرمایه گذاری سودآور با خرید املاک پرند

خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند

املاک پرند مسکن؛ متخصص در خرید و فروش املاک
پرند تهران


یک متخصص املاک و مستغلات خوب درک روشنی از بازار محلی خواهد داشت اگر به دنبال یک معامله خوب هستید ارزش مشاوره با یک مشاور املاک با تجربه و قابل اعتماد را دست کم نگیرید. همکاری با یک مشاور املاک با تجربه که در بازار محلی متخصص است میتواند در یافتن خانههای ارزان بسیار مفید باشد. آنها به طیف گسترده ای از فهرست ها دسترسی دارند و می توانند شما را در فرآیند مذاکره راهنمایی کنند. یک نماینده ماهر محدودیت ها بودجه شما را و به شما کمک میکند بنابراین گزینه های در حد پول شما شناسایی و پیشنهاد می کند.
اگر انتخاب شما املاک پرند است و نیازمند یک املاکی کاردان و با سابقه هستید تا خرید مسکن را برای شما آنگونه که تمایل دارید، تضمین کند پیشنهاد ما املاک پرند مسکن است. این مجموعه با تیم متخصص خود بهترین پیشنهادهای مسکن را مطابق میل و سلیقه شما ارائه میدهد. آنچه مسلم است توانایی مجموعه در نقل و انتقالات قانونی و دن بهترین مسکن برای مشتری است. برای اطلاعات بیشتر و بهره مندی از راهنمایی های مجموعه با ما در تماس باشید.

09398370112 | 09024929213

امتیاز دهی به مقاله

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...