افتتاح ۱۵۰۰ واحد مسکن ملی پرند در هفته دولت 187 بازدید

افتتاح ۱۵۰۰ واحد مسکن ملی پرند در هفته دولت

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :

09024929213 _09398370112

آن‌طور که مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفته است ۱۵۰۰ واحد نهضت مسکن ملی شهر پرند که مشخصا در دولت سیزدهم آغاز شده دارای پیشرفت ۸۵ درصد است که در هفته دولت تکمیل و تحویل متقاضیان می‌شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس آماری که آبان ماه سال گذشته ارایه شد، در شهر جدید پرند حدود ۲۲۵ هزار  متقاضی برای واحدهای نهضت مسکن ملی پرند ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۲۵ هزار نفر تایید نهایی شدند و برای ۲۷ هزار نفر واحد تعریف شده است. در واقع ظرفیت ایجاد شده در این شهر ۲۰۰۰ واحد بیش از تعداد متقاضیان است که در مراحل بعد به متقاضیان واجد شرایط  تعلق می‌گیرد.

علیرضا جعفری ـ مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید خبر داده است: نخستین بسته نهضت مسکن ملی پرند به تعداد ۱۵۰۰ واحد که از خرداد ۱۴۰۱ عملیات اجرای آنها در پرند آغاز شده بود و در مراحل پایانی قرار دارند در هفته دولت (هفته اول شهریورماه) تکمیل و تحویل می‌شود.

وی پیشرفت فیزیکی ۱۵۰۰ واحد نهضت مسکن ملی پرند را ۸۵ درصد عنوان و تصریح کرد: در برنامه است تا بتوانیم سرعت احداث و تکمیل واحدهای نهضت مسکن ملی پرند را در شهرهای جدید تسریع کنیم.

بیشتر بخوانید

  • ساخت ۸۰۰۰ مسکن مازاد در هشتگرد و پرند

دولت سیزدهم تا کنون یک میلیون و ۲۳۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن را به مرحله‌ی اجرا رسانده که ۱۵۰ هزار واحد به شکل گروهی، ۵۵۰ هزار واحد توسط انبوه‌سازان، ۱۱۵۰ واحد توسط نیروهای مسلح، ۱۰۰ هزار واحد در بافت‌های فرسوده، ۱۰۰ هزار واحد خود مالکی، ۲۲۰ هزار واحد مسکن روستایی، اجرایی و عملیاتی شده است. طبق اعلام بانک مسکن تا کنون ۶۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان و تسهیلات بانکی به حساب سازندگان واریز شده که از این رقم حدود ۲۶ هزار میلیارد تومان توسط متقاضیان و ۴۰ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان توسط بانک به پروژه‌ها تزریق شده است.

منبع : ایسنا

«امتیاز مسکن ملی پرند»

امتیاز دهی به مقاله

دیدگاه‌های بازدیدکنندگان

ناشناس

ایشالا...

162 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...