۱۲۰۰ واحد از نهضت ملی مسکن پرند افتتاح میشود 205 بازدید

۱۲۰۰ واحد از نهضت ملی مسکن پرند افتتاح میشود

جهت اطلاعات بیشتر باما تماس بگیرید :

09024929213 | 09398370112

حالا که به پایان سال نزدیک می شویم، ماراتن افتتاح واحدهای مسکونی دولتی آغاز شده است. در آخرین اخبار چنین به گوش می رسدکه مدیرعامل شرکت عمران شهر پرند از افتتاح ۱۲۰۰ واحد نهضت ملی مسکن و ۳۰۰ واحد مسکن مهر در این شهر جدید خبر دادهاست. علاوه بر این، افتتاح این واحدها را مشروط به تامین خدمات زیربنایی دانسته است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند اعلام کرده که در طی دو سال گذشته،برای ساخت ۳۰ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن ملی در شهر پرند،تامین زمین انجام شده و حتی قراردادهای لازم با پیمانکار برای شروع ساخت و ساز این واحد های مسکونی نیز صورت گرفته است.

قیمت مسکن در پرند ۲۰ الی ۳۰ درصد کاهش یافت

این مقام مسئول در بخش دیگری از صحبت های خود به ارائه آمارهای مربوط به مسکن سازی و مراحل پیشرفت این واحدها پرداخت و خاطر نشان ساخت که بیش از ۱۵ هزار واحد مسکونی در مراحل پایانی فوندانسیون هستند.

آرش صیادی اعلام کرد:

در صورتی که خدمات زیربنایی به خصوص آب و فاضلاب انجام شود، تا پایان امسال می توانیم بین ۱ هزار الی ۱۲۰۰ واحد مسکونی از طرح نهضت ملی مسکن در شهر پرند را افتتاح کرده و به متقاضیان خود تحویل دهیم.

یکی دیگر از وعده های شرکت عمران شهر پرند،تکمیل واحدهای باقی مانده از مسکن مهر است.براساس گفته های مدیر عامل این شرکت،۱۳۶۹ واحد دیگر از مسکن مهر پرند باقی مانده که بیشترشان درگیر مسائل حقوقی هستند و به شکل تعاونی ساز ساخته شده اند.

چرا پروژه های جدید مسکونی آغاز نمی شوند؟!

صیادی تاکید کرد که مشکل حقوقی برخی از این واحدها حل شده و قرار تا پایان امسال،این ۳۰۰ واحدی که رفع مشکل حقوقی شده اند، به متقاضیان خود تحویل داده شوند.
الباقی واحدهایی که هنوز تحویل داده نشده اند،درگیر مشکلات بسیار و پیچیده هستند اما تلاش می شود که در زمان متقضی این واحدها نیز به متقاضیان تحویل شود.

واحدهای نهضت ملی مسکن پرند

بخش زیادی از مسکن ملی تهران در شهر جدید پرند ساخته خواهد شد.حالا مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند می گوید که ازآغاز دولت سیزدهم تا به امروز، نزدیک به ۱۱ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن مهر در این شهر تکمیل شده و به متقاضیان واگذار شده است. ۴۹۶ واحد از نهضت ملی مسکن نیز تکمیل شده اند.
به نظر می آید که به زودی، پرونده واحدهای مسکن مهر در شهر جدید پرند بسته خواهد شد.
آرش صیادی همچنین به خدمات روبنایی و زیرساختی در شهر پرند نیز اشاره کرد و خاطرنشان ساخت که از آغاز دولت سیزدهم تا به امروز، خدمات زیادی در این بخش انجام شده است.

دولت سیزدهم به دنبال تحقق وعده های مسکن سازی!

وی به ساخت ۸ مدرسه و ۱ فضای درمانی اشاره کرد.هشت مدرسه به وزارت آموزش و پرورش تحویل داده شده اند و فضای درمانی مزبور نیز به وزارت بهداشت واگذار شده است.
صیادی همچنین به ساخت ۳ فضای درمانی دیگر در پرند اشاره کرد و خاطرنشان ساخت این فضاهای درمانی در حال تکمیل هستند و به  زودی آماده ی بهره برداری خواهند شد.
یکی دیگر از اقداماتی که در شهر پرند انجام شده،تکمیل  دو پارک بزرگ شهری است که تا پایان امسال تکمیل خواهد شد.

موضوع دیگری که توسط شرکت عمران شهر جدید پرند پیگیری شد، شناسایی واحدهای مسکونی خالی بود.

براساس گفته های مدیرعامل شرکت عمران شهر پرند،نزدیک به ۱۵ هزار واحد خالی در پرند شناسایی شده و گزارش های اولیه مربوط به این واحدها به دست وزارت راه و شهرسازی رسیده است.

به زودی این واحدها به سازمان امور مالیاتی معرفی خواهند شد و روند مالیات ستانی از آنها آغاز می شود.با توجه به چیزهایی که این روزها در صنعت مسکن سازی شاهد هستیم، می توان اعلام کرد که دولت سیزدهم در تکاپو برای ساخت واحدهای مسکونی است تا هر چه سریع تر، طرح نهضت ملی مسکن را به نتیجه ی قابل قبولی برساند. اما با وجود تلاش های دولت،هنوز هم عقب ماندگی های جدی در خصوص طرح نهضت ملی مسکن وجود دارد.

«امتیاز مسکن ملی پرند»

امتیاز دهی به مقاله

دیدگاه‌های بازدیدکنندگان

قسمتی

سلام اطلاع دارید پروژه ارتا معمار کی تحویل میدن

170 روز پیش ارسال پاسخ
ناشناس

سلام وقت بخیر قیمتا رفته بالا

170 روز پیش ارسال پاسخ
بنداوی

سلام علت کاهش قیمت تو پرند چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

170 روز پیش ارسال پاسخ
ناشناس

سلام فاز صفر قیمت بدون واریزی چنده

170 روز پیش ارسال پاسخ
حسین رهبر

سلام یه امتیاز دارم شماره شبا اومده قیمت چنده

167 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...